Історії успіху
ChiqChaq
ChiqChaq – це платформа для побутового та бізнесового фрілансу, яка дозволяє фрілансерам залишати 100% заробітку собі й узгоджує інтереси та мотиви всіх стейкхолдерів, включаючи замовників, постачальників послуг, державу й суспільство.

Команда ChiqChaq потрапила до Топ-50 відважних підприємців Харкова – 2020, запустила сумісний проєкт з lifecell, розпочала бізнес-девелопмент в Ізраїлі. Було перепрацьовано стратегію виходу на ринок та залучено нового члена в ключову команду - експерта з маркетингу та SEO. Зараз стартап активно працює над впровадженням нової стратегії виходу на ринок в життя та націлений на швидке зростання цільового органічного трафіку у найближчі місяці.
NADC
Це deep tech стартап. Команда проекту займається розробкою технологій стиснення і захисту даних на основі власних унікальних наукових результатів. Спочатку планувалося запустити мобільний додаток, за допомогою якого користувачі могли б забезпечити захист приватності своїх цифрових фотографій і заощадити ресурси, необхідні для їх зберігання.

В кінці 2020 року з урахуванням високих ризиків було прийнято рішення змінити напрямок роботи і сконцентруватися на створенні інструментів розробки, які б змогли використати в своїх рішеннях розробники програмного забезпечення. На поточний момент у команди NADC 2.0 готовий прототип SDK (software development kit). По суті, наш продукт - це набір кодеків, великий набір кодеків. Застосування унікальних математичних інструментів (до речі, це - одна з причин вчити математику) дозволяє домогтися високого ступеня захисту і стиснення даних. Крім того, планується додати ряд додаткових можливостей, зокрема, для ідентифікації джерел витоку даних.
Erudito
Виграли грант від культурного фонду, виграли Pre-seed раунд від Українського Фонду стартапів.

Встановили партнерство з Книголенд, в магазинах по вул. 23 Августа 47, Пр. Гагаріна 167 можна купити конверти зі стікерами і вічної підпискою всього за 100 грн.

Підготували іспанську локалізацію, готуємо англійську, для виходу на ринки Латинської америки та США.

Посилення команди - Марина Гладких, викладач інформатики, яка успішно готує дітей до олімпіад та стажування в Google, тепер наш партнер.

Макс Бурцев з агенства Arriba, люб'язно погодився виділити час і допомогти нам з маркетингом.
Зараз ведемо переговори з консулами Перу, Болівія, Аргентина. Готуємося до масштабування.

Цей момент, бажано, виділити: Розглядаємо пропозиції про венчурних інвестиціях в форматі Smart Money, коли інвестор приходить з ідеями і порадами разом з грошима.

Український культурний фонд: 500 000 грн
Український фонд стартапів: $ 25 000
FIWAY
З моменту буткемпа ми:

1. Встановили інтернет в Убер Шатл на 117 автобусів
2. Почали співпрацю з МВС України. Зробили інтернет для спецтранспорту та успішно провели тестування.
3. Випустили новий пристрій для приватного транспорту.
4. Пройшли на грант від USF на Seed стадії і отримали 50 000 $ на розвиток.
5. Випустили корпус для яхт.
ROBOTEK
Зі знаннями, які ми здобули після ReBootcamp, ми прийняли рішення про розширення компанії і введення нових проектів:
- Робот-дезінфектор, - Освітня робо-платформа для вузів
- Розширення логістичних роботів
- Співпраця з ХНУРЕ по дослідницькій діяльності в області впливу мікрохвильового випромінювання на рослини
- Участь в NEST bootcamp
- Участь в EIT Food SeedBed Incubator,
Також ми почали співпрацю з дистриб'ютором в Словаччині. І отримали перше передзамовлення робота-дезінфектора.
Made on
Tilda